İdealist bir blogger, Dilara Açıkgöz

7
1049

Bu haftanın tatlı mı tatlı Yol Arkadaşı, Gezen Tozan, namı diğer Dilara Açıkgöz (: Gezi Evreni & Katar Turizm Otoritesi Doha Gezisi vasıtasıyla tanıştığım bu cevval kız, henüz yolun başında olsa da önümüzdeki yıllarda adını sıkça duyacağımız bir blogger olacak!

İdealist bir blogger, Dilara Açıkgöz 

Souq Waqif, Doha-Katar
Gezen Tozan ve Peril’ce Souq Waqif, Doha-Katar

Sevgili Dilara ile titreşimimiz pek tuttu. Yaklaşık 4.5 saatlik Doha yolculuğu boyunca onun mesleği olan gazetecilik ve çalışma etiği konularında epeyce sohbet ettik. Bu sırada güzel fotoğraflarını uzun uzun inceleme fırsatım oldu, zira Dilara fotoğrafçılık konusunda iddialı.

Birlikte Doha’yı ve özellikle de Souq Waqif’i gezerken güneşin batmaya yakın o tatlı saatlerinde pek hoş kareler yakaladık. Hatta öyle kaptırdık ki kendimizi, bir ara grubu bile kaybettik (:

Dilara selfie konusunda da çok başarılı 😉

Dilara okumayı, öğrenmeyi, gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi çok seven; sosyal medyayı oldukça iyi kullanan, yalnızlıktan hoşlanan ve inandığı değerlerden ödün vermeyen, sevgi dolu gencecik bir blogger. Üstelik de çok yardımsever ve paylaşımcı.

Biricik Gökçe’miz ile Güvercin Kuleleri’nde, Doha-Katar

Ben Dilara’yı çok sevdim, birlikte gezmekten, eğlenmekten, çalışmaktan ve sohbet etmekten pek keyif aldım. Siz de tanıyın, takip edin, sevin, pişman olmayacaksınız kesinlikle (:

Gezen Tozan Dilara Açıkgöz 😉

7 YORUMLAR

CEVAP VER